Zbuloni shenjën me fat, ja horoskopi për sot


Na ndiqni në Facebook, Instagram dhe Youtube:
  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube

Dashi

Takime stimuluese dhe ditë aspak e keqe! Ide brilante, krijuese dhe të reja të papritura. Do t’ju tërheqë gjithçka është e pazakontë. Edhe në punë do të keni fat.

Demi

Të lindurit ditën e enjte do të provojnë ndjesi të mrekullueshme. Hëna do t’ju bëjë tërheqës dhe misteriozë. Disa lajme do të vonohen, ndërsa disa të tjera nuk do të vijnë.

Binjakët

Sot do të jeni aktivë dhe do të arrini të bëni shumë gjëra njëherësh. Kuroni pamjen tuaj. Për shembull, ndryshoni prerjen e flokëve. Në punë fitoni besimin e kolegëve.

Gaforrja

Si mund të mendoni që të tjerët duhet të bien dakord me ju nëse nuk arrini të bini dakord më parë me veten? Kini durim të dini mirë atë që kërkoni në jetë. Rifitoni një miqësi.

Luani

Mbase sot do të “putheni” nga fati dhe do të zgjidhni ndonjë problem të vogël. Dikush do t’ju bëjë të lumtur, ndaj vlerësojeni sinqeritetin e tij/saj. Do të merrni një ftesë për darkë.

Virgjëresha

Keni pritur shumë për vendimet e të tjerëve, bëhuni guximtar dhe merreni situatën në dorë. Zgjidhni mes dashurisë zyrtare dhe asaj të fshehtë. Mërkuri do t’ju mundësojë një komunikim të mirë.

Peshorja

Nëse e ndjeni veten të lodhur, kjo vjen prej faktit se kohët e fundit keni qenë të “mbushur” plot me dyshime dhe pasiguri. Por së shpejti do të jeni më pozitivë. Lajme të mira nga familja.

Akrepi

Mos kini turp të sqaroni një çështje. Nuk ka asgjë më të keqe se sa keqkuptimi. Mundohuni të besoni më shumë në dashuri. Braktisni idenë se e keqja ju ndodh vetëm juve. Ditë ideale për gjëra të reja.

Shigjetari

Mos e lini veten të përfshiheni nga dyshimet për shëndetin. Nëse e shihni të nevojshme, atëherë drejtohuni mjekut. Dashuria në krizë për ata që janë çift; beqarët do të kenë raste të mira.

Bricjapi

Përpiquni të rrini me këmbë në tokë për të realizuar konkretisht synimet tuaja. Tregohuni të duruar dhe të qetë, sepse një situatë e komplikuar do të zgjidhet shumë shpejt.

Ujori

Mos u nxitoni në përgjigje pas marrjes së një mesazhi në telefon, sepse mund të jetë një lumturi e madhe për më vonë. Sot nuk do të keni shumë dëshirë të punoni dhe të mësoni, ndaj shtiruni pak.

Peshqit

Veçanërisht beqarët do të bënin mirë të qëndronin në shtëpi sot. Mërkuri nuk favorizon komunikim të mirë me të tjerët rreth jush dhe në këtë mënyrë, mund të bëni ndonjë gabim fatal.