‘Zbulohet një tjetër e dashur e Edi Ramës’ (FOTO)


Na ndiqni në Facebook, Instagram dhe Youtube:
  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube

Sali Berisha një ditë më parë, ka folur edhe për të dashurat e Edi Ramës. Ai ka treguar një histori të Ramës, me një femër greke që punonte në Ambasadën e Greqisë në Tiranë. Por në rrjet, kanë “zbuluar” një tjetër të dashur të Ramës: Lulzim Bashën. Ky i fundit prej dy vitesh, akuzohet për një marrëdhënie të “nëndheshme” me Edi Ramën, që pas marrëveshjes së 17 majit.