Zbulohet kanabis në Gjirokastër dhe Memaliaj, dy persona në prangat e policisë

Na ndiqni në Facebook dhe Instagram:
  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube

Policia e Gjirokastrës ka arrestuar në flagrancë dy shtetas; M.M., dhe B.M., vjeç 35 e 39, banues në Gjirokastër e Memaliaj. Arrestimi i tyre është bërë pasi në Memaliaj, gjatë kontrollit në banesën e shtetasit M.M., u gjetën dhe u sekuestruan në cilësinë e provës materiale 21 kg. e 16 gr. dhe B.M., gjatë kontrollit personal, iu gjet e bllokua 2.4 gr, lëndë narkotike e llojit Cannabis Sativa. Cështja është referuar në Prokurorinë e Gjirokastrës.

©ArgjiroLajm.net 

Sondazh: Votoni personazhin e vitit 2018 në Gjirokastër (lista me 10 kandidatë)