Zbulohet arsyeja përse Ilda Bejleri u largua nga ‘Digitalb’


Na ndiqni në Facebook, Instagram dhe Youtube:
  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube

Largimi nga ‘’Digitalb’’ pas 11 vitesh i moderatores dhe gazetares Ilda Bejleri natyrisht që e ka një shkak, të cilin kanë kureshtje ta dinë shumë admirues të saj dhe të futbollit.

Dhe gjithçka ka të bëjë me ndryshimet në programacionin e ‘’Digitalb’’ për sezonin e ri. ‘’Panorama Plus’’ zbulon se komentatori i futbollit Dritan Shakohoxha ka dashur të nxjerrë në plan të parë një tjetër moderatore simpatike të ‘’Supersport’’, Leila Krajën. Ky vendim e ka indinjuar Ildën, e cila nuk ka pranuar të zhvendoset nga vëmendja kryesore e publikut.