Zamira Rami bie në grackën e “Çmendina Dublim”, shihni pamjet (VIDEO)


Na ndiqni në Facebook, Instagram dhe Youtube:
  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube

Faqja e njohur satirike “Çmendina Dublim” ka zgjedhur kësaj here të bëj humor me kryetaren e Bashkisë Gjirokastër, Zamira Rami.

Përmes një videoje të postuar në Instagram, “Çmendina” është fokusuar te klipi i transmetuar te “Rudina” në Tv Klan, ku kryebashkiakja tregon pasionin e saj për alpinizmin.

Për më shumë shihni videon më poshtë. /ArgjiroLajm.net

 

Bemat e Javes #VK Cdo te hene ora 21:00 Live ne facebook “Cmendina Dublim” dhe ne Tema.tv

A post shared by 528 hz studio (@cmendinadublim) on