Ylli Baka tregon sa paguhet në koncerte


Na ndiqni në Facebook, Instagram dhe Youtube:
  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube

Ylli Baka është një ndër këngëtarët më të kërkuar të muzikës popullore.

Ai ftohet jo vetëm nëpër koncerte, por edhe në mbrëmje muzikore familjare apo dasma.

Së fundmi, i ftuar në emisionin ‘Treshat’, Ylli ka zbuluar për herë të parë shifrën sa paguhet në koncerte, ndryshe nga këngëtarët e tjerë të cilët nuk e bëjnë publike.

‘Nuk i kam shifrat e rënda. 1000 euro, 2000, i ndajmë me shokët, nuk janë shifra të mëdha’, u shpreh këngëtari.