Xhisiela braktis papritur studion e ‘Opinion’: Të vërtetën e di unë, do ta them atje ku..


Na ndiqni në Facebook, Instagram dhe Youtube:
  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube

Xhisiela Maloku, vajza e përdhunuar nga djali i deputetit të PS-së nuk ka pranuar të qëndrojë më gjatë në studion e emisionit ‘Opinion’.

Pas ndenji për disa minuta duke iu përgjigjur pyetjeve të gazetarëve, ajo la studion pasi nuk e përballonte dot debatin me gazetarët, të cilit i kërkonin asaj të gjente forcë të dëshmonte të vërtetën dhe jo të ishte peng i dhunës.

“Të vërtetën e di unë, do ta them atje ku duhet. Kjo është dalja e fundit publike imja”, tha 25-vjeçarja dhe u largua.

Ndërkohë paralelisht në emisionin ‘Open’ të Eni Vasilit, transmetohej intervista që ajo kishte dhën dje në Durrës.