Kris pistoleta, një i plagosur për Vit të Ri


Na ndiqni në Facebook, Instagram dhe Youtube:
  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube

Një ngjarje e rëndë na ndodhur në Fier në orët e para të ditës së sotme.

Burime policore kanë bërë të ditur se një person është qëlluar me armë zjarri.

Qytetari me inicialet J. S., 30 vjeç ka mbërritur i plagosur në Spitalin e Fierit rreth orës 05:00 të mëngjesit të sotëm.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen ‘Apollonia’ të Fierit.

30-vjeçari mësohet se ka marrë plagë në këmbë e dorë. Ende nuk dihen rrethanat e ngjarjes.

Policia ka nisur hetimet.