Video +18/ Futbollistit i publikojnë pamjet duke bërë seks…


Na ndiqni në Facebook, Instagram dhe Youtube:
  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube

Një skandal ka ndodhur në futbollin anglez. Këtë herë i përfshirë është futbollisti i Tottenham, Dele Alli, i cili në një video të postuar në internet dhe që po merr shumë shpërndarje shihet duke kryer seks oral me një të panjohur.

Nuk dihet me qartësi se kush e ka publikuar videon, por mediat angleze aludojnë se është mesfushori i Arsenal, Hector Bellerin. Alli prej 2 vitesh cilësohet si një nga futbollistët me të ardhme të madhe në “Premier League”, por me këtë video mund të rrezikojë shumë pasi klubi i Tottenham mund të ndërmarrë masa të cilat mund të jenë të ashpra.

Leave a Reply

Your email address will not be published.