Vazhdojnë thumbimet Roza-Aurela,”35 vjece fle me prindërit,hiqesh miliardere”


Na ndiqni në Facebook, Instagram dhe Youtube:
  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube

Pas deklaratës së Roza Latit se “Aurela Hoxha nuk është shumë reale në personalitet” nuk pati një reagim të drejtpërdrejtë nga kjo e fundit.

Por në komentet e fotos së saj, një komentues duket se thumboi Rozën duke përmendur një “gjoks të bërë me klering”, dhe pak më parë Roza i ktheu përgjigje përmes një postimi në Instagram, ku shprehet se ajo që i thotë se e ka gjoksin me klering, në fakt e ka gjithë jetën klering. Roza iu kundërpërgjigj këtij komenti përmes një postimi në Instagram përpara pak orësh.