Udhëtonte me furgon, por e rrahin me grushta në Tepelenë. Ja çfarë ka ndodhur


Na ndiqni në Facebook, Instagram dhe Youtube:
  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Tepelenë, ku një shtetas është dhunuar me grushta nga disa persona teksa ishte duke udhëtuar me furgon. Policia thotë se shtetasi K.K., vjeç 59, banues në Ballsh,  kallëzon se, duke udhëtuar me fugonin e linjës Fier–Sarandë, në Tepelenë, disa shtetas e kanë goditur me grusht. Materialet u referuan në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë  Gjirokastër, ndërsa nuk bëhet me dije motivi i konfliktit. 

©ArgjiroLajm.net