U fut në fushën e finales, shikoni çfarë dhurate i bën UEFA tifozes bionde (FOTO)


Na ndiqni në Facebook, Instagram dhe Youtube:
  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube

Tifozja seksi që u fut në fushë në finalen e Champions League, Kinsi Volanski, përveç famës që mori në pak orë, ka marrë edhe një dhuratë tjetër.

22-vjeçarja që “vodhi shfaqjen” mbrëmjen e së shtunës, teksa u fut në fushën e “Wanda Metropolitano”, ka postuar ditën e sotme një biletë VIP nga finalja mes Liverpulit dhe Totenhemit, e cila kishte ardhur në një kuti xhami nga një punonjës i UEFA-s.

Vetë Kinsi, nëpërmjet një video të postuar në “Twitter”, tregon biletën që ka marrë dhuratë si kujtim, dhe shkruan: “Ai djali i ëmbël që punon për UEFA më dha këtë pllakën në aeroport”.