Tifozja bionde futet në fushë, shihni çfarë bën Mohamed Salah (FOTO)


Na ndiqni në Facebook, Instagram dhe Youtube:
  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube

Mohamed Salah gjithmonë është protagonist. Egjiptiani është autori i vetëm i golin në finalen e Champions Leagues kundër Tottenhamit. Rreth minutës së 25’ ishte një vajzë e veshur me rroba banje që futet brenda fushës së blertë duke ndërprerë ndeshjen. Format e saj trupore janë vërtetë “bombastike”, dhe të gjithë tifozët së bashku me lojtarët shijuan bukurinë e kësaj vajze. I vetmi që refuzoi të shikonte ishte pikërisht Salah i cili po agjëron dhe siç mund ta shikoni më poshtë ai kthen kokën nga krahu tjetër.