Termet Peçi në Asamblenë e PS-së, me atlete të bardha dhe një përqafim me deputetin e Fushë Krujës


Na ndiqni në Facebook, Instagram dhe Youtube:
  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube

Një ditë më parë socialistët zhvilluan mbledhjen e Asamblesë së partisë, e para mbledhje pas zgjedhjeve të 30 qershorit. Mes të pranishmëve ra në sy për veshjen me stil ‘alla-Rama’, edhe kryebashkiaku i Tepelenës, Tërmet Peci. Sic shihet në këto foto, Peci shkon në Asamble me atlete të bardha, T-Shirt po ngjyrë të bardhë dhe pantallona të zeza. Ai shoqërohet nga Dino Selimi, kreu i Inspektoriatit të Mjedisit në Gjirokastër. Tek hyrja në Pallatin e Kongreseve, Peci përqafohet me deputetin Rrahman Rraja, djali i të cilit u arrestua për abuzim me Xhisiela Malokun.

©argjirolajm.net