Tërmet Peçi feston ditëlindjen, shihni çfarë dhurate i ka dërguar ‘Komandanti’ (FOTO)


Na ndiqni në Facebook, Instagram dhe Youtube:
  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube

Kryebashkiaku i Tepelenës, Tërmet Peçi feston sot 45-vjetorin e lindjes. Kjo njoftohet përmes faqes në Facebook të Bashkisë Tepelenë, ku është postuar dhurata që kryeministri Edi Rama i ka bërë Peçit. Siç dihet mes tyre ka një marrëdhënie të vecantë. Peçi e thërret Ramën ‘Komandant.

“Me rastin e 45- vjetorit të lindjes së kryetarit të bashkisë Z. Tërmet Peçi, kryeministri i Shqipërisë Z. Edi Rama uron nëpërmjet kësaj dhurate tepër simbolike edhe 100 vjet.
Faleminderit. Z. Kryeministër !”, shkruhet në faqen e Bashkisë Tepelenë. 

Edhe ArgjiroLajm.net i bashkohet urimit të Edi Ramës për kryebashkiakun. Urojmë që ai të vazhdojë punën për ta bërë Tepelenën një qytet ‘publiçitar’. 🙂 🙂 🙂 

/ArgjiroLajm.net/