‘Të fortët’ rrahin dy policë në Sarandë. Ja detajet e sherrit në lokalin e natës


Na ndiqni në Facebook, Instagram dhe Youtube:
  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube

Ish-kryeministri Sali Berisha, ka publikuar një tjetër mesazh të qytetarëve, të cilët tregojnë se sa i pafuqishëm është shteti në jug të vendit, dhe të fortët janë ata që bëjnë ligjin.

Në mesazhin dërguar ish-kryeministrit Berisha, qytetari denoncon një ngjarje të rëndë, ku të fortët e qytetit rrahin dy policë dhe më pas futen të qetë në lokal.

Ja postimi i Berishës:

Denoncimi:

Gangstere rrahin policet e thjeshte ne Sarande!

Lexoni denoncimin e qytetarit dixhital. sb

Pershendetje dr Mbre ora 2 e nates sarand. Night club disko Orange

Gjat nje sherri midis grupeve goditen dhe dy efektive policie me motorra qe sapo mbriten

Per te qetesuar gjakrat.

Goditen dhe rrezohen pertok megjith motorrin e policise.

Bodigardet e lokalit midis pales ne konflikt goditen dhe efektivet pa asnje problem dhe u futen ne disko te qet.Asnje mase as je ragim. Muzika vazhdoi deri ne oren pese te mengjezit dhe mesa duket pronari diskos e kishte te kapur policine e sarandes.

Ngjarjen e kam ndjekur personalisht nga ballkoni hotelit ku po pushoja me famijen time.

Ju a dergova kete doktor pasi ajo disko shkallmon saranden dhe mesa duket pronaret e saj jan aq te forte saqe rrihen edhe policet dhe nuk ankohen fare. Kjo eshte policia e Edi laros.

Me ka ardhur shume keq per ata dy policat me motorr qe u plasen pertok megjith motocikleten e policise dhe dridheshin nga frika pale me te kishin fuqi dhe integritet keta punonjes policie per te neutralizuar konfiktin!!

Ketu shteti ka vdekur. Policia dhunohet perdite nga gangot

Por edhe me shume nga shefat e saj..Nuk e mohon dot askush kete ngjarje e ka ndjekur qindra deshmitar te pranishem. U rrahen dhe disa te rinj aty bashke me policat😂