Tallja e Ramës me opozitën: Luli lider pa hallate, Mona doktoresha e shkencave horoskopike


Na ndiqni në Facebook, Instagram dhe Youtube:
  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube

Partia Socialiste mblodhi Kongresin ku prezantoi platformën për zgjedhjet elektorale të 25 qershorit.

Gjithashtu është prezantuar Erion Veliaj si kandidat për një mandat të dytë në krye të Bashkisë Tiranë.

Kryeminsitri Edi Rama i ka kërkuar qytetarëve që të besojnë te Partia Socialiste dhe të vijojnë punën për zgjedhjet e 25 qershorit.

Ndërkohë, ai e ka cilësuar kryetarin e Partisë Demokratike Lulzim Basha si “lider pa hallate” duke ironizuar faktin se ka shkelur marrëveshjen në prag të zgjedhjeve elektorale të 25 qershorit. Ndërsa për Monika Kryemadhin e LSI-së, Rama e cilësoi me ironi si ‘Doktoresha e Shkencave Horoskopike”