Flamur Golemi kandidat për Bashkinë Gjirokastër? Flet deputeti i PS-së

Flamur Golemi kandidat për Bashkinë Gjirokastër? Flet deputeti i PS-së

Deputeti i Partisë Socialiste, Flamur Golemi ka dhënë së fundi një intervistë për gazetën ‘Sot’. Ndër të tjera ai është pyetur edhe për një kandidim të mundshëm në zgjedhjet lokale të qershorit 2019 për Bashkinë Gjirokastër.  Pyetjes së gazetarit nëse kishte dijeni për lajmet që qarkullojnë se ai mund të jetë kandidat i socialistëve dhe […]