Humbja në Gjirokastër, flet Klodian Duro: Jam i kënaqur me skuadrën…

Humbja në Gjirokastër, flet Klodian Duro: Jam i kënaqur me skuadrën…

Luftëtari ka pësuar edhe humbjen e dytë radhazi në kampionat, por këtë radhë është mundur nga Partizani në Gjirokastër. Në përfundim të ndeshjes, për “Supersport” foli trajneri Klodian Duro i cili u shpreh se ka mbetur i kënaqur me skuadrën e tij dhe paraqitjen e bërë duke shtuar se ka nevojë edhe për ndërhyrje.  “Si […]

Fitorja në Laç, Aleksi i thur lavde trajnerit Ahmataj: Ai ka futur një frymë të re, Kastrioti ishte vetëm një ditë e keqe

Fitorja në Laç, Aleksi i thur lavde trajnerit Ahmataj: Ai ka futur një frymë të re, Kastrioti ishte vetëm një ditë e keqe

Albano Aleksi ishte një nga më të mirët për Luftëtarin në ndeshjen me Laçin, jo vetëm për golin e dytë që shënoi, por edhe për ritmin e lojës. Trajneri Julian Ahmataj e kishte vendosur në një pozicion të ri, më përpara në mesfushë dhe jo në rolin e shkatërruesit. Pas ndeshjes, futbollisti i Luftëtarit tha […]