‘Zotërinj kriminelë, ju kuptuam qartë me kë kemi të bëjmë…’, Artan Hoxha mesazh për sulmin ndaj gazetares Klodi Lala

‘Zotërinj kriminelë, ju kuptuam qartë me kë kemi të bëjmë…’, Artan Hoxha mesazh për sulmin ndaj gazetares Klodi Lala

Edhe gazetari Artan Hoxha ka reaguar për sulmin me armë në banesën e prindërve të gazetares Klodiana Lala. Përmes një postimi në Facebook ai shpreh solidaritet me kolegen e tij, bashkëpunëtore prej vitesh në News24 ndërsa zbulon se ky nuk është kërcënimi i parë që i bëhet asaj. “Nuk ka asnje dyshim se breshëria e […]

Meta dënon sulmin ndaj gazetares Klodi Lala: Të hetohet ngjarja!

Meta dënon sulmin ndaj gazetares Klodi Lala: Të hetohet ngjarja!

Në lidhje me sulmin me armë ndaj shtëpisë së babait të gazetares së kronikës së zezë, Klodiana Lala ka reaguar edhe presidenti i republikës, Ilir Meta. Meta është shprehur ai ka folur në telefon me gazetaren dhe e ka inkurajuar atë në misionin e saj. Po ashtu Meta është shprehur se do të inkurajojë organet […]