Arrestohen 4 të rinj nga Saranda. Vidhnin skafe në Korfuz

Arrestohen 4 të rinj nga Saranda. Vidhnin skafe në Korfuz

Pesë mjete lundruese, tre prej të cilave nga pala grek dhe dy nga pala shqiptare, u sekuestruan gjatë një operacioni të koduar “Butrinti”. Në pranga përfunduan katër persona, 2 nga pala shqiptare dhe 2 nga pala greke. Policia e Shtetit sqaron se në grykëderdhjen e lumit “Pavllo”, u bë e mundur bllokimi i një mjeti […]