Luftëtari s’ka ndërmend të largojë trajnerin, ja si i justifikon tre humbjet radhazi zëdhënësi i klubit

Luftëtari s’ka ndërmend të largojë trajnerin, ja si i justifikon tre humbjet radhazi zëdhënësi i klubit

Asnjë pikë në 3 ndeshjet e para për skuadrën e Luftëtarit janë shumë pak, që e sheh veten në vendin e fundit të klasifikimit. Pushimi për ndeshjet e Kombëtares duket se do i shërbejë bluzinjve për të reflektuar se çfarë nuk ka shkuar mirë dhe për të qenë gati për ndeshjen me Tiranën, që gjithashtu […]