Vodhi magazinën me sherebel, pranga për 32-vjeçarin nga Ksamili

Vodhi magazinën me sherebel, pranga për 32-vjeçarin nga Ksamili

Vjedh bimë medicinale, zbulohet dhe ndalohet nga policia shtetasi: Sefer K, 32 vjeç, banues në Ksamil, Sarandë.Shërbimet e Policisë së Delvinës në bashkëpunim me Prokurorinë e Rrethit Gjyqësorë Sarandë, kanë bërë të mundur ndalimin e shtetasit Sefer K, i cili dyshohet të jetë autor i vjedhjes së një magazine në pronësi të shtetases P. Ç, […]