‘Horror’ në Gjirokastër, dy futbollistë dalin me barrelë nga fusha. Shihni pamjet (VIDEO)

‘Horror’ në Gjirokastër, dy futbollistë dalin me barrelë nga fusha. Shihni pamjet (VIDEO)

Luftëtari dhe Partizani kanë fiksuar shifrat në 1-1. Vendasit barazuan me Maldinin pas gabimit të mbrojtjes, por një moment paniku përfshiu të gjithë tifozët e pranishëm në stadiumin e Gjirokastrës që nxorën rezultatin në plan të dytë. Një përplasje ndërmjet portierit të Partizanit, Alban Hoxha dhe kapitenit të Luftëtarit, Behar Ramadani ka krijuar panik. Të […]

Arrestohet portieri i Partizanit

Arrestohet portieri i Partizanit

Policia e Tiranës ka arrestuar portierin e Partizanit Albana Hoxha. Ai është është kapur duke drejtuar në gjendje të dehur makinën e tij në rrugën e “George W Bush”. Në testin e alkoolit Alban Hoxha ka rezultuar në masën 0.52 miligramë për litër, ndërsa norma e lejuar është 0.30 miligramë për litër. Hoxha është arrestuar […]