Jetëgjati nuk bëhet jetëshkurtër! Badigardi i plagosur mbrëmë në Sarandë i ka shpëtuar tre atentateve

Jetëgjati nuk bëhet jetëshkurtër! Badigardi i plagosur mbrëmë në Sarandë i ka shpëtuar tre atentateve

Jetëgjati nuk bëhet jetëshkurtër. Kjo thënie e popullit vlen shumë në rastin e badigardit të plagosur në Sarandë. Ai është 30-vjeçari Arlin Lulushi, i cili dje në orët e para të mëngjesit u qëllua me armë dhe aktualisht ndodhet në Spitalin e Traumës në Tiranë. Por “BalkanWeb” mëson se Arlind Lulushi i ka mbijetuar edhe […]