Incidenti me këngën për Enver Hoxhën, zbulohet biseda e Ramës me Tërmet Peçin

Incidenti me këngën për Enver Hoxhën, zbulohet biseda e Ramës me Tërmet Peçin

Të dielën u bë publike një video ku kryebashkiaku i Tepelenës, Tërmet Peçi, shfaqej me këngëtarin e polifonisë, Golik Jaupi, duke kënduar për Enver Hoxhën. PD e quajti akt të rëndë dhe përmes deputetit Tritan Shehu i kërkoi Ramës shkarkimin e Tërmet Peçit. Ne nuk e dimë me siguri nëse Rama ka komunikuar me kryetarin […]