Memaliaj, zbulohet çfarë i ndodhi kambistit pak para ngjarjes (FOTO)

Memaliaj, zbulohet çfarë i ndodhi kambistit pak para ngjarjes (FOTO)

Të tjera detaje zbulohen për grabitjen me dhunë të dy të moshuarve në qytetin e Memaliajt. Persona ende të paidentifikuar kanë qëlluar me qytën e pistoletës në dyqanin e tyre 71-vjecarin që punonte si kambist Mustafa Mustafai si dhe bashkëshorten e tij Thëllëze Mustafai duke u shkaktuar plagë të rënda në kokë. Autorët mësohet se […]

FOTO/ Ky është kambisti nga Tepelena që ndërroi jetë nga aksidenti tragjik te Uji i Ftohtë

FOTO/ Ky është kambisti nga Tepelena që ndërroi jetë nga aksidenti tragjik te Uji i Ftohtë

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Gjirokastër – Tepelenë, ndërsa ka humbur jetën Behar Malka 48 vjeç. Aksidenti ka ndodhur në vendin e quajtur Luzat, ku mjeti i viktimës tip “Benz” është përplasur “kokë më kokë” me një mjet tjetër me targa të huaja. Viktima ishte me profesion kambist, […]