Fitorja në Laç, Aleksi i thur lavde trajnerit Ahmataj: Ai ka futur një frymë të re, Kastrioti ishte vetëm një ditë e keqe

Fitorja në Laç, Aleksi i thur lavde trajnerit Ahmataj: Ai ka futur një frymë të re, Kastrioti ishte vetëm një ditë e keqe

Albano Aleksi ishte një nga më të mirët për Luftëtarin në ndeshjen me Laçin, jo vetëm për golin e dytë që shënoi, por edhe për ritmin e lojës. Trajneri Julian Ahmataj e kishte vendosur në një pozicion të ri, më përpara në mesfushë dhe jo në rolin e shkatërruesit. Pas ndeshjes, futbollisti i Luftëtarit tha […]