Prapaskenat/ Si u zbulua vjedhja e energjisë në Gjirokastër me leje të Armand Mamanit

Prapaskenat/ Si u zbulua vjedhja e energjisë në Gjirokastër me leje të Armand Mamanit

Me të marrë lajmin e shkarkimit nga detyra prej kryebashkiakut Flamur Golemi, Armand Mamani u nis për në kampin e LSI-së në Jalë, aty ku ndodhet prej disa ditësh edhe kryetarja e kësaj partie, Monika Kryemadhi. Ndërkohë drejtoresha e re e emëruar në vend të tij, Irena Karagjozi, sapo kishte marrë detyrën dhe normalisht siç […]

Flamur Golemi shkarkon një tjetër drejtor të Zamira Ramit në Bashkinë Gjirokastër, e zëvendëson me një grua (FOTO)

Flamur Golemi shkarkon një tjetër drejtor të Zamira Ramit në Bashkinë Gjirokastër, e zëvendëson me një grua (FOTO)

Flamur Golemi vijon ndryshimet në Bashkinë Gjirokastër. Një tjetër drejtues nga radhët e njerëzve të besuar të ish-kryebashkiakes, Zamira Rami është shkarkuar nga detyra. Bëhet fjalë për Armand Mamanin, drejtorin ieAgjencisë së Mirëqënies dhe Kujdesit Social. Në vend të tij është emëruar një grua. Ajo është Irena Karagjozi. Me origjinë nga Tepelena, por e martuar […]