Nisni javën me horoskopin, ja cila është shenja me fat

Nisni javën me horoskopin, ja cila është shenja me fat

Horoskopi, e hënë 3 qershor 2019 Dashi Dashuria: Këtë javë marrëdhënia me partnerin premton të jetë shumë konfrontuese. Të enjten dhe të premten do të jenë ditë mjaft nervoze kur do të duhet të përpiqeni t’i qetësoni gjërat. Hëna në opozitë nuk do t’ju bëjë të qetë, megjithatë ju do të bëni gjithçka për t’u […]

Nisni muajin me horoskopin, ja parashikimi për punën, shëndetin dhe dashurinë

Nisni muajin me horoskopin, ja parashikimi për punën, shëndetin dhe dashurinë

Horoskopi për ditën e shtunë, 1 qershor 2019 sipas Paolo Fox Dashi Kush ka kaluar një gjendje debulese fizike, gjatë fundjavës do të ketë përmirësim. Do të ketë rizgjim ndjenjash dhe emocionesh pozitive për dashurinë. Po ashtu periudhë mjaft interesante parashikohet edhe për sferën profesionale, ndaj nuk duhet të izoloheni. Duhet të braktisni gjërat që […]

Puna, shëndeti dhe dashuria, ja çfarë thotë horoskopi për sot

Puna, shëndeti dhe dashuria, ja çfarë thotë horoskopi për sot

Horoskopi për ditën e premte, 31 maj 2019 Dashi Gjatë kësaj dite nuk do të mungojnë kënaqësitë për shumë çifte. Dikush do të kurorëzojë një ëndërr dashurie, ndërsa të tjerë do të marrin lajme për zgjerimin e familjes. Për ata që janë vetëm, nuk do të mungojnë argëtimet, por edhe ndonjë njohje intriguese. Sa i […]

Puna, shëndeti dhe dashuria, ja çfarë parashikon horoskopi për sot

Puna, shëndeti dhe dashuria, ja çfarë parashikon horoskopi për sot

Dashi-Lëreni mënjanë humorin e keq të ditëve të kaluara! Tashmë ka ardhur momenti që të shikoni përpara dhe të prisni mundësitë që do ju ofrohen. Megjithatë duhet të mbani parasysh se për të pasur rezultate të mira, nuk mjafton mbështetja e yjeve, por duhet vendosmëria juaj. Demi-Duhet të tregoheni pak të durueshëm, pasi qysh nga […]

Nisni javën me horoskopin, ja cila është shenja me fat

Nisni javën me horoskopin, ja cila është shenja me fat

Horoskopi e hënë, 15 prill 2019 Dashi Dashuria: Do të jeni shumë komunikues dhe të hapur për dialog, duke u dhënë prioritet situatave të zemrës për të sjellë qartësi dhe harmoni. Partneri/ja ju mbështet! Bearët do të marrin stimujt e duhur për të zgjuar interesin e tyre, por vetëm të kokës dhe jo të zemrës! […]

Nisni fundjavën me horoskopin, ja cila është shenja me fat

Nisni fundjavën me horoskopin, ja cila është shenja me fat

Horoskopi për ditën e shtunë, 13 prill 2019 sipas Paolo Fox Dashi Kjo ditë ju fton që të reflektoni më shumë mbi atë që po bëni. Yjet janë mjaft të favorshëm dhe do ju mbështesin në nismat tuaja. Kush kishte një objektiv për të arritur, do të mbetet i zhgënjyer, pasi do të kuptojë se […]

Horoskopi për sot, ja cila është shenja me fat

Horoskopi për sot, ja cila është shenja me fat

Horoskopi për ditën e premte, 5 prill 2019, sipas Paolo Fox Dashi Më në fund do të merrni frymë lirisht, pasi kjo ditë sjell rikuperim pas një fillim jave shumë të ngarkuar. Do të jetë një ditë interesante nga pikëpamja profesionale, edhe pse nuk bëhet fjalë për projekte afatgjata. Demi Duke nisur nga kjo e […]

Puna, dashuria dhe paraja, ja çfarë thotë horoskopi për sot

Puna, dashuria dhe paraja, ja çfarë thotë horoskopi për sot

Horoskopi për ditën e enjte, 4 prill 2019, sipas Paolo Fox Dashi Parashikohet një ditë tejet eksituese dhe e mbushur me energji, e cila premton zgjidhjen e një sërë problemesh, ndonëse nuk do ju mjaftojnë 24 orë. E enjtja do të jetë pozitive edhe sa i takon dashurisë dhe ndjenjave, por edhe miqësisë. Demi Kjo […]

Ky është horoskopi për muajin Prill

Ky është horoskopi për muajin Prill

Dashi Muaji prill është i shkëlqyer për të rritur aftësinë fizike, ti besoni më shumë intuitës si dhe të investoni më shumë në botën brendshme, për ju të shenjës së dashit. Bëni kujdes këtë muaj me çështjet mjedisore pasi do të ndikojnë në shëndetin tuaj. Gjithashtu vëmendje duhet ti kushtoni mos përdorimit të alkolit dhe […]

Horoskopi për fundjavën, ja cila është shenja me fat

Horoskopi për fundjavën, ja cila është shenja me fat

Dashi-Komunikimi do të jetë argëtimi juaj kryesor sot. Shpaloseni talentin tuaj në këtë drejtim. Sa i përket dashurisë, gjërat po ecin me ritme pozitive. Prisni zhvillime interesante në këtë drejtim. Demi-Merrini gjërat ngadalë dhe përpiquni të mos jeni të paduruar me ndonjë marrëdhënie të re që po zhvillohet. Gjithkush duhet t’i bëjë gjëra me ritmin […]

1 2 3 9