Gazetari lëshon ‘bombën’: Agimi Artë po kërkon emrat e policëve të RENEA-s që vranë ekstremistin Kacifas

Gazetari lëshon ‘bombën’: Agimi Artë po kërkon emrat e policëve të RENEA-s që vranë ekstremistin Kacifas

Gazetari investigativ Artan Hoxha ka thënë sonte në emisionin ‘Opinion’ në Tv Klan, se ekstremistë grekë të Agimit të Artë dhe grupev të tjera nacionaliste janë duke kërkuar emrat e forcave speciale RENEA, që morën pjesë në operacionin për ekzekutimin e Kostandinos Kacifas. Hoxha tha se nëse dalin emrat, jeta e tyre rrezikohet seriozisht. Ai […]