Humbja në Gjirokastër përballë Kastriotit, ja çfarë thotë kapiteni i Luftëtarit për dështimin e radhës

Humbja në Gjirokastër përballë Kastriotit, ja çfarë thotë kapiteni i Luftëtarit për dështimin e radhës

Për tretin sezon radhazi Luftëtari e nisi kampionatin me humbje dhe për të tretën herë radhazi ndëshkohet me penallti. Para dy vitesh humbiste në shtesë me Partizanin me penallti, vjet humbiste në Durrës dhe sërish penallti kundër dhe dje një tjetër humbje në premierë, po me penallti.  Gjithsesi, nuk është se në kampin gjirokastrit duan […]