FOTO/ Ky është kambisti nga Tepelena që ndërroi jetë nga aksidenti tragjik te Uji i Ftohtë

FOTO/ Ky është kambisti nga Tepelena që ndërroi jetë nga aksidenti tragjik te Uji i Ftohtë

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Gjirokastër – Tepelenë, ndërsa ka humbur jetën Behar Malka 48 vjeç. Aksidenti ka ndodhur në vendin e quajtur Luzat, ku mjeti i viktimës tip “Benz” është përplasur “kokë më kokë” me një mjet tjetër me targa të huaja. Viktima ishte me profesion kambist, […]

Aksident i rëndë te Uji i Ftohtë në Tepelenë, 48-vjeçari ndërron jetë në spitalin e Gjirokastrës (FOTO)

Aksident i rëndë te Uji i Ftohtë në Tepelenë, 48-vjeçari ndërron jetë në spitalin e Gjirokastrës (FOTO)

Ndërsa një ditë më parë në spitalin e Gjirokastrës ndërroi jetë 33-vjecari nga Saranda, Ervis Taka, një tjetër person i aksidentuar vdiq sot pasdite. Aksidenti ndodhi në rrugën Gjirokastër-Tepelenë pranë Ujit të Ftohtë. Viktima është 48-vjecari Behar Malka. Aksidenti ndodhi pranë fshatit Luzat. Dy automjetet ‘Audi’ dhe ‘Benz’ u përplasën me njëra-tjetrën. Më poshtë njoftimi i […]