Asgjë e re nga Saranda, dështon operacioni për kapjen e Klement Balilit

Asgjë e re nga Saranda, dështon operacioni për kapjen e Klement Balilit

Operacioni i policisë për kapjen e të shumëkërkuarit Klement Balili ka dështuar. Ende nuk dihet nëse Balili ka arritur që t’i shpëtojë policisë apo informacioni ka qenë i gabuar. Ditën e djeshme, Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë dhe reparti RENEA kanë zbarkuar në fshatin Stjar në Sarandë, ku dyshohej se fshihet i ashtuquajturi “Escobari i […]