Artan Hoxha zbulon çfarë ndodhi me Balilin përpara se ai të vetëdorëzohej dhe tregon si arriti të fshihej për gjithë këtë kohë

Artan Hoxha zbulon çfarë ndodhi me Balilin përpara se ai të vetëdorëzohej dhe tregon si arriti të fshihej për gjithë këtë kohë

Artan Hoxha, gazetari i njohur investigativ ka intervistuar pak para vendimit për t’u vetëdorëzuar në polici, Klement Balilin. Hoxha ka pohuar se ka zhvilluar një intervistë në orët e vona të natës dhe biseda me të do të transmetohet nesër në televizionin ku ai punon, Report Tv. Ndërkaq, gazetari ka habitur lidhur me arsyen e […]

‘Zotërinj kriminelë, ju kuptuam qartë me kë kemi të bëjmë…’, Artan Hoxha mesazh për sulmin ndaj gazetares Klodi Lala

‘Zotërinj kriminelë, ju kuptuam qartë me kë kemi të bëjmë…’, Artan Hoxha mesazh për sulmin ndaj gazetares Klodi Lala

Edhe gazetari Artan Hoxha ka reaguar për sulmin me armë në banesën e prindërve të gazetares Klodiana Lala. Përmes një postimi në Facebook ai shpreh solidaritet me kolegen e tij, bashkëpunëtore prej vitesh në News24 ndërsa zbulon se ky nuk është kërcënimi i parë që i bëhet asaj. “Nuk ka asnje dyshim se breshëria e […]