Dëshmi e fortë për vrasjen mafioze në Memaliaj, kunati i viktimës flet me emra për trafikun e drogës: Ekzekutimi ndodhi pasi i telefonoi policisë (VIDEO)

Dëshmi e fortë për vrasjen mafioze në Memaliaj, kunati i viktimës flet me emra për trafikun e drogës: Ekzekutimi ndodhi pasi i telefonoi policisë (VIDEO)

Një ditë pas vrasjes së 43-vjeçarit, Alket Muho në fshatin Rabije të Memaliajt, Shqiptarja.com dhe Report Tv sigurojnë një dëshmi audio ekskluzive. Kunati i viktimës, i cili do të mbetet anonim për shkak se në Shqipëri kërkohet në lidhje me një aksident tregon versionin që di për ngjarjen. Ai i jep përgjigje të gjitha pikëpyetjeve […]

”Bella Mafia, policisë i janë prerë krahët dhe trafikantët janë bërë me krahë”, ish-deputetja flet për vrasjen mafioze në Memaliaj

”Bella Mafia, policisë i janë prerë krahët dhe trafikantët janë bërë me krahë”, ish-deputetja flet për vrasjen mafioze në Memaliaj

Nga Mesila Doda, ish deputete e PD dhe PDIU Vritet sinjalizuesi që denoncoi dje parcelat e drogës. “Bella Mafia” dha sot goditjen e radhës. Nuk di për çfarë shteti a policie po flasim ende. Policisë i janë prerë krahët dhe trafikantët janë bërë me krahë. Ky është portali për njerëzit… dhe gjithë propaganda totalitare që […]

Dalin pamjet e vendit të vrasjes në Memaliaj, vjehrri jep një version tjetër për ngjarjen (VIDEO)

Dalin pamjet e vendit të vrasjes në Memaliaj, vjehrri jep një version tjetër për ngjarjen (VIDEO)

Detaje të reja janë zbuluar mbi vrasjen e të dyshuarit si informator i Policisë, dje në fshatin Rabije të Memaliajt, Alket Muho. Muho u ekzekutua mesditën e djeshme në tokën e shtëpisë së tij. Burime për Report Tv, bëjnë me dije se për vrasjen e Muhos janë shoqëruar deri më tani 7 persona në polici. […]

Dalin të dhëna të tjera, vrasja në Memaliaj ndodhi 8 orë pas asgjësimit të parcelave me drogë (VIDEO)

Dalin të dhëna të tjera, vrasja në Memaliaj ndodhi 8 orë pas asgjësimit të parcelave me drogë (VIDEO)

Policia ka shoqëruar 6 persona lidhur me vrasjen një ditë më parë të 43-vjeçarit, Alket Muho në Rabije të Memaliajt. Vrasja e të dyshuarit si informator të policisë së Tiranës ndodhi pasi kishte denoncuar më parë disa parcela me hashash. Burime prane grupit hetimor thanë per Ora News se disa kohe më parë, viktima ka […]

Detaje të tjera tronditëse nga vrasja mafioze në Memaliaj. Dyshohet se informatorin e shiti te vrasësit kupola drejtuese e policisë

Detaje të tjera tronditëse nga vrasja mafioze në Memaliaj. Dyshohet se informatorin e shiti te vrasësit kupola drejtuese e policisë

Detaje të reja janë zbuluar mbi ekzekutimin e të dyshuarit si informator i policisë së Gjirokastrës Alket Muho, mëngjesin e së enjtes në fshatin Rabije të Memaliajt. ABC News ka mësuar nga grupi hetomor se, 43-vjeçari, dyshohet se kishte telefonuar në numrin e gjelbër të Shërbimit të Kontrollit të Brendshëm dhe Ankesave pranë ministrisë Brendshme […]

Vrasja në Memaliaj, flet babai i viktimës: E qëlluan me dy armë, shteti të zbulojë autorët (VIDEO)

Vrasja në Memaliaj, flet babai i viktimës: E qëlluan me dy armë, shteti të zbulojë autorët (VIDEO)

Babai i Alket Muhos, informatorit të policisë për arat me kanabis në Tepelenë, kërkon nga shteti të gjejë dhe të vërë para përgjegjësisë autorët e vrasjes së të birit. Familja e të ndjerit jeton në Patos, nga ku do të bëhet dhe përcjellja e tij për në banesën e fundit. Duke folur për ngjarjen babai […]

Ish-ministri i Drejtësisë flet për ekzekutimin mafioz në Memaliaj: Forca e ligjit të vret më snajper. Pushta pakufij!

Ish-ministri i Drejtësisë flet për ekzekutimin mafioz në Memaliaj: Forca e ligjit të vret më snajper. Pushta pakufij!

Ylli Manjani ka komentuar në faqen e tij në Facebook, ngjarjen e rëndë të ndodhur në fshatin Rabie të Memliajt, ku 43 vjeçari Alket Muho u vra në mes të fshatit, nga plumba “misteriozë” për policinë. Sipas ish-ministrit të Drejtësisë, kur një denoncues në polici i parcelave të hashashit vritet në mes të operacionit, “Forca […]