Dëshmi e fortë për vrasjen mafioze në Memaliaj, kunati i viktimës flet me emra për trafikun e drogës: Ekzekutimi ndodhi pasi i telefonoi policisë (VIDEO)

Dëshmi e fortë për vrasjen mafioze në Memaliaj, kunati i viktimës flet me emra për trafikun e drogës: Ekzekutimi ndodhi pasi i telefonoi policisë (VIDEO)

Një ditë pas vrasjes së 43-vjeçarit, Alket Muho në fshatin Rabije të Memaliajt, Shqiptarja.com dhe Report Tv sigurojnë një dëshmi audio ekskluzive. Kunati i viktimës, i cili do të mbetet anonim për shkak se në Shqipëri kërkohet në lidhje me një aksident tregon versionin që di për ngjarjen. Ai i jep përgjigje të gjitha pikëpyetjeve […]

”Bella Mafia, policisë i janë prerë krahët dhe trafikantët janë bërë me krahë”, ish-deputetja flet për vrasjen mafioze në Memaliaj

”Bella Mafia, policisë i janë prerë krahët dhe trafikantët janë bërë me krahë”, ish-deputetja flet për vrasjen mafioze në Memaliaj

Nga Mesila Doda, ish deputete e PD dhe PDIU Vritet sinjalizuesi që denoncoi dje parcelat e drogës. “Bella Mafia” dha sot goditjen e radhës. Nuk di për çfarë shteti a policie po flasim ende. Policisë i janë prerë krahët dhe trafikantët janë bërë me krahë. Ky është portali për njerëzit… dhe gjithë propaganda totalitare që […]

Dalin pamjet e vendit të vrasjes në Memaliaj, vjehrri jep një version tjetër për ngjarjen (VIDEO)

Dalin pamjet e vendit të vrasjes në Memaliaj, vjehrri jep një version tjetër për ngjarjen (VIDEO)

Detaje të reja janë zbuluar mbi vrasjen e të dyshuarit si informator i Policisë, dje në fshatin Rabije të Memaliajt, Alket Muho. Muho u ekzekutua mesditën e djeshme në tokën e shtëpisë së tij. Burime për Report Tv, bëjnë me dije se për vrasjen e Muhos janë shoqëruar deri më tani 7 persona në polici. […]

Dalin të dhëna të tjera, vrasja në Memaliaj ndodhi 8 orë pas asgjësimit të parcelave me drogë (VIDEO)

Dalin të dhëna të tjera, vrasja në Memaliaj ndodhi 8 orë pas asgjësimit të parcelave me drogë (VIDEO)

Policia ka shoqëruar 6 persona lidhur me vrasjen një ditë më parë të 43-vjeçarit, Alket Muho në Rabije të Memaliajt. Vrasja e të dyshuarit si informator të policisë së Tiranës ndodhi pasi kishte denoncuar më parë disa parcela me hashash. Burime prane grupit hetimor thanë per Ora News se disa kohe më parë, viktima ka […]

Ish-ministri i Drejtësisë flet për ekzekutimin mafioz në Memaliaj: Forca e ligjit të vret më snajper. Pushta pakufij!

Ish-ministri i Drejtësisë flet për ekzekutimin mafioz në Memaliaj: Forca e ligjit të vret më snajper. Pushta pakufij!

Ylli Manjani ka komentuar në faqen e tij në Facebook, ngjarjen e rëndë të ndodhur në fshatin Rabie të Memliajt, ku 43 vjeçari Alket Muho u vra në mes të fshatit, nga plumba “misteriozë” për policinë. Sipas ish-ministrit të Drejtësisë, kur një denoncues në polici i parcelave të hashashit vritet në mes të operacionit, “Forca […]

Vrasja mafioze e informatorit të policisë në Memaliaj. 43-vjeçari denoncoi parcelat me kanabis në fshatrat e Tepelenës

Vrasja mafioze e informatorit të policisë në Memaliaj. 43-vjeçari denoncoi parcelat me kanabis në fshatrat e Tepelenës

Një person është gjendur i vrarë me armë zjarri në Memaliaj të Tepelenës këtë të enjte. Mësohet se viktima është Alket Muho, 43 vjeç (në foto), informatori i policisë lokale. Muho u gjet i pajetë në Rabie të Memaliajt, në fshatin ku edhe jetonte. Dyshimet e para lidhur me ekzekutimin e 43-vjeçarit lidhen me një […]

Ekzekutimi mafioz në Memaliaj, Berisha tregon të dhëna tronditëse: U vra me snajper nga policia sepse…

Ekzekutimi mafioz në Memaliaj, Berisha tregon të dhëna tronditëse: U vra me snajper nga policia sepse…

Vrasja me snajper e 43 vjeçarit Alket Muhaj në Tepelenë, tronditi opinionin publik si dhe krijoi frikë dhe panik tek qytetarët, pasi ekzekutimi i bariut erdhi vetëm pak ditë pas denoncimit që ai bërë në polici për parcelat e drogës. Qytetarët denoncojnë se autorët e kësaj vrasjeje janë policë, pasi Muhaj kishte denoncuar në SHKB […]

Pas 12 orësh heshtje, Policia e Gjirokastrës reagon për vrasjen në Memaliaj: Po punojmë për identifikimin e autorëve…

Pas 12 orësh heshtje, Policia e Gjirokastrës reagon për vrasjen në Memaliaj: Po punojmë për identifikimin e autorëve…

Gati 12 orë me vonesë Policia e Gjirokastrës ka reaguar për vrasjen e ndodhur mëngjesin e sotëm në Memaliaj. Në njoftimin paraprak dhënë për mediat, policia thotë se: “Në afërsi të fshatit Rabie, Memaliaj në rrethana ende të paqarta është vrarë me armë zjarri shtetasi A.M, 43 vjeç, banues në Rabie, Memaliaj. Menjëhere pas marjes […]