Aksidentohet këngëtari i njohur (FOTO)

Aksidentohet këngëtari i njohur (FOTO)

Në lagjen “Bregu i Diellit” në Prishtinë pak më parë ka ndodhur një aksident. “Indeksonline” bën të ditur se në aksident janë përfshirë dy makina. Sipas dëshmitarëve në vendngjarje, reperi Kastriot Rexha i njohur si Majk është aksidentuar me veturën e tij të tipit Porsche. Si pasojë e aksidentit ka persona të lënduar dhe dëmet […]