E frikshme/ Shihni çfarë aksidenti ka ndodhur mbrëmë (FOTO)

E frikshme/ Shihni çfarë aksidenti ka ndodhur mbrëmë (FOTO)

Një aksident rrugor ka ndodhur pak pas mesnatës së mbrëmshme në Lushnje, ku një automjet Benz është përplasur me një kamion që transportonte bimë medicinale. Mësohet se për shkak të përplasjes së fortë, të doja automjetet janë përmbysur dhe kanë përfunduar në anë të rrugës. Si pasojë e goditjes janë plagosur rëndë dy drejtuesit e […]

Aksident, dy makina përplasen kokë më kokë. Ka të plagosur

Aksident, dy makina përplasen kokë më kokë. Ka të plagosur

Një aksident me pasojë plagosjen e disa personave ka ndodhur të enjten, në Qafën e Koshovicës, në Fier. Dy makina janë përplasur duke lënduar disa persona, të cilët janë transportuar në spital. Si pasojë e aksidentit, rruga është bllokuar dhe vargu i makinave është disa kilometra i gjatë.

Aksident, makina godet të moshuarin, ndërron jetë në spital

Aksident, makina godet të moshuarin, ndërron jetë në spital

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme rreth orës 19:00, në rrugën “Transballkanike” pranë stacionit të trenit në Vlorë. Automjeti tip “BMW” me targë AA 708 OU, ka përplasur një këmbësor të moshuar rreth të 70-ve, i cili për shkak të dëmtimeve të rënda në trup ka ndërruar jetë në Spitalin Rajonal Vlorë. […]

Gjirokastër, aksident në ’18 Shtatori’, plagoset një i ri

Gjirokastër, aksident në ’18 Shtatori’, plagoset një i ri

Një aksident ka ndodhur në lagjen ’18 Shtatori’ në Gjirokastër. Policia thotë se është bërë kallëzim në Prokurori për shtetasin V.C, vjeç 65, banues në Gjirokastër, pasi duke drejtuar mjetin tip “Toyota”, është përplasur me motorin tip “Suzuki”, të drejtuar nga shtetasi M.K., vjeç 27, banues në Gjirokastër, i cili pasi mori mjekim në spital […]

Aksident, i riu pa patentë ‘hedh’ makinën në kanal. Një gjendje të rëndë një prej të plagosurve

Aksident, i riu pa patentë ‘hedh’ makinën në kanal. Një gjendje të rëndë një prej të plagosurve

Një makinë, drejtuesi i të cilës nuk kishte patentë, ka përfunduar në kanal. Nga ky aksident, janë plagosur tre të rinj, njëri prej të cilëve më rëndë. Ngjarja ka ndodhur në Vlorë, në rrugën Sherisht – Vlorë. Sipas njoftimit të Policisë Vendore, mësohet se N. B., 19 vjeç, banues në fshatin Mavrovë, Vlorë, duke drejtuar […]

Aksident në Sarandë, shoferi i dehur përplas këmbësorin

Aksident në Sarandë, shoferi i dehur përplas këmbësorin

Një person është arrestuar në Sarandë pasi ka aksidentuar me makinë një këmbësor. Policia thotë se i arrestuari është shtetasi N. R., vjeç 33, banues në  Sarandë. Arrestimi i tij u bë pasi  në lagjen nr.1, Sarandë, duke drejtuar në gjendje të dehur mjetin tip “Benz”, A-CLAS, ka aksidentuar këmbësorin R. M., vjeç 49, banues […]

Tepelenë, aksidentohet rëndë 43-vjeçari nga fshati Dukaj. Po punonte për ndërtimin e shtëpisë

Tepelenë, aksidentohet rëndë 43-vjeçari nga fshati Dukaj. Po punonte për ndërtimin e shtëpisë

Një aksident ka ndodhur në Tepelenë ku një shofer është plagosur rëndë dhe është transpotuar për në spitalin Rajonal ‘Omer Nishani’ në Gjirokastër. Shoferi ka qenë me makinë me tonazh të rëndë të ngarkuar me gure, i është hapur spondi i makinës dhe e ka zënë. Bëhet e ditur se shoferi është nga fshati Dukaj […]

Aksident në Sarandë, plagoset 31-vjeçari

Aksident në Sarandë, plagoset 31-vjeçari

Një aksident ka nodhdur në Sarandë tek vendi i njohur si ‘Tuneli’. Shtetasi E.B, 30 vjeç, banues në fshatin Metoq, duke drejtuar mjetin tip “Daimler Chrysler”, ka goditur motorin tip “Honda”, të drejtuar nga shtetasi J.I., vjeç 31, banues në Sarandë. Nga përplasja ka mbetur i plagosur drejtuesi i motorit, por fatmirësisht ai ndodhet jashtë […]

Aksidentohet me zetor, humb jetën tragjikisht 31-vjeçari

Aksidentohet me zetor, humb jetën tragjikisht 31-vjeçari

Një 31-vjeçar në fshatin Kallm i Vogël i Fierit ka humbur jetën në një aksident rrugor. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 14:15, ku shtetasi Ermal Kumanaku 31 vjeç, duke drejtuar mjetin bujqësor tip “Zetor” ka dalë nga rruga. Si pasojë e kësaj dalje nga rruga është aksidentuar drejtuesi i zetorit i cili ka humbur jetën […]