Surprizat e motit, ja çfarë na pret në ditët e ardhshme


Na ndiqni në Facebook, Instagram dhe Youtube:
  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube

Dita e sotme ka sjellë ulje të ndjeshme të temperaturave, duke zbritur nën zero gradë celsius. Ndërkohë që pritet që edhe gjatë ditës së mërkurë moti të jetë sërish i ftohtë, ndërsa nga e enjtja pritet që të kemi një rritje të lehtë të temperaturave. Sa i përket ditëve të fundvitit, ato pritet të jenë të ftohta. Ja parashikimi i motit: