Superliga, Luftëtari pret Teutën të shtunën në Gjirokastër


Na ndiqni në Facebook, Instagram dhe Youtube:
  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube

Federata Shqiptare e Futbollit ka publikuar kalendarin e javës së 23-të që do të luhet në 3 ditë të ndryshme. Super dueli në Korçë ndërmjet Skënderbeut dhe Tiranës do të çelë ndeshjet e kësaj jave, në një sfidë shumë interesante për të dy skuadrat që kanë nevojë për pikë. Të shtunën në dy orare të ndryshme do të luhen dy sfida të tjera. Në orën 14:00 në Gjirokastër Luftëtari do të presë Teutën në një sfidë ku barazimi nuk kënaq asnjërën nga dy skuadrat, ndërkohë që në orën 17:00 Partizani do të bëjë maksimumin për t’u rikthyer te fitorja ndaj Flamurtarit. Të dielën Kukësi do të presë Kamzën, ndërsa Kastrioti do përballet me Laçin.

E premte, 22 shkurt 2019

Ora 18:00 Skënderbeu – Tirana

E shtunë, 23 shkurt 2019

Ora 14:00 Luftëtari – Teuta

Ora 17:00 Partizani – Flamurtari

E dielë, 24 shkurt 2019

Ora 14:00 Kukësi – Kamza