Spanja shpartallon Shqipërinë, 3 me 0 vetëm pjesa e parë (VIDEO)


Na ndiqni në Facebook, Instagram dhe Youtube:
  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube

Në stadiumin “Jose Riko Perez” të Alikantes po luhet sfida mes Spanjës dhe Shqipërisë, e vlefshme për Grupin G eliminator të Kampionatit Botëror “Rusi 2018”. Teksa pjesa e parë po shkon drejt fundit, spanjollët udhëheqin me rezultatin 3 me 0. Shihni golat në videot më poshtë.