Sot finalja e madhe e Eurovision, ja kur këndon Jonida Maliqi


Na ndiqni në Facebook, Instagram dhe Youtube:
  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube

Jonida Maliqi do të perfomojë e dyta në rradhë në finalen e madhe të Eurovizionit. Finalja do të mbahet mbrëmjen e sotme, në Izrael dhe do të transmetohet në të gjitha televizionet e shteteve pjesëmarrëse.

Jonida ia doli ta çojë Shqipërinë në finale me shumë sukses dhe kënga e saj ‘Ktheju Tokës’, është pëlqyer së tepërmi edhe nga të huajt.

I urojmë fat këngëtares shqiptare në finale dhe shpresojmë për një renditje sa më të mirë në fund.