Socialistët ‘tërbohen’ në dasëm, martohet deputeti me tre mandate (FOTO)

Na ndiqni në Facebook dhe Instagram:
  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube

Deputeti socialist Anduel Xhindi i ka dhënë fund beqarisë duke u martuar. Ceremonia e martesës është kryer në një nga lokalet e kryeqytetit, ku të pranishëm kanë qenë jo vetëm miq dhe familjarë të tij, por edhe kolegë deputetë. I pranishëm ka qenë edhe Kryetari i Kuvendit Gramoz Ruçi, sëbashku me Kryetarin e grupit parlamentar Taulant Balla, por nuk ka munguar as ministri i brendshëm Fatmir Xhafaj. Ajo që spikat është rikthimi i buzëqeshjes tek Ruçi teksa troket gotën me verë. Mapo.al ju sjell disa nga fotot e dasmës që po bëhet në këto momente.

Sondazh: Votoni personazhin e vitit 2018 në Gjirokastër (lista me 10 kandidatë)