Socialistët në Gjirokastër nuk pyesin për Ilir Metën, takime elektorale edhe me saze (VIDEO)


Na ndiqni në Facebook, Instagram dhe Youtube:
  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube

Vendimi i Presidentit Ilir Meta për të anuluar dekretin e mbajtjes së zgjedhjeve në 30 qershor nuk e ka prishur ecurinë normale të fushatës së socialistëve. Video që shihni më poshtë është xhiruar sot pasdite në lagjen ’11 Janari’ ku do të zhvillojë takimin e radhës elektoral kandidati për Bashkinë Gjirokastër, Flamur Golemi. Tre muzikantë kanë dalë nëpër rrugë duke luajtur muzikë popullore. Shihni pamjet.