Shitet një vilë, bashkë me pronaren 40-vjeçare (FOTO)


Na ndiqni në Facebook, Instagram dhe Youtube:
  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube

Për 76 mijë euro mund të blini një shtëpi dhe një grua. Ky ka qenë njoftimi i pazakontë që i indonezianeje në meidat lokale. Wina Lia, pronarja e një vile, ka nxjerrë shtëpinë e saj në shitje duke thënë se pronari do të marrë edhe atë për grua. 40 vjeçarja deklaron madje se kjo gjë është tërësisht ligjore. Wina ka bërë tashmë një numër intervistash televizive pas lajmeve të publikuara, duke thënë se ishte prej kohësh në kërkim të një burri”. Nëna e vetme është shprehur: “Dëshira ime është ta shesësh këtë shtëpi, por do të ishte mirë nëse takoja edhe me shokun tim të shpirtit”. Shtëpia e njëkatëshe, përmban dy dhoma gjumi, dy banjo dhe është e arreduar mjaft mirë.

INDONESIA-REAL ESTATE-OFFBEAT

auto_3462361522326609

Inilah-Alasan-Wina-Lia-Jual-Rumah-Plus-Siap-Dinikahi-Sang-Pembeli-640x320_0_0

janda-cantik-wina-lia_20150514_000741

MALAY-1

RumahWina061426155320_preview-750x422

winalia

Wina-Lia-3

اندونيسية-للزواج-780x405

auto_3462351522326609