Sherr në Gjirokastër, 17-vjeçari godet me sende të forta bashkëmoshatarin


Na ndiqni në Facebook, Instagram dhe Youtube:
  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube

Një adoleshent nga Gjirokastra është kallëzuar në prokuori. Policia thotë se shtetasi D.Sh, 17 vjeç, banues në Gjirokastër, ka goditur me senda të forta bashkëmoshatarin etij, shtetasin E.I, 17 vjeç, banues në Sarandë. Motivet e sherrit mes dy adoleshentëve nuk bëhen me dije.

© ArgjiroLajm.net