Sherr me thika, plagoset një i ri


Na ndiqni në Facebook, Instagram dhe Youtube:
  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube

Sherr me thika ne oret e para te mengjesit në Vlorë. Nga te dhenat e para mësohet se në sherrin që degjeneroi më pas në përdorimin e mjeteve prerëse u përfshinë disa të rinj.

Ngjarja ka ndodhur rreth ores 04.30 të mëngjesit, ne rrugen Transballkanike, në rrethana që ende presin të sqarohen.

Mësohet se një person i lënduar me mjete prerëse është dërguar në spital dhe i është nënshtruar një ndërhyrjeje kirurgjikale. Policia ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.