Tjetër aksident i frikshëm, përmbyset makina në autostradën Gjirokastër-Kakavijë (FOTO)


Na ndiqni në Facebook, Instagram dhe Youtube:
  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube

Pas aksidentit të frikshëm në rrugën Levan-Tepelenë, një tjetër aksident ka ndodhur në rrugën Kakavijë-Gjirokastër. Burime të Argjirolajm.net thonë se një automjet, që drejtohej nga një i ri nga fshati Nepravishtë, ka devijuar nga rruga dhe është përmbysur. Nga të dhënat e para dyshohet se automjetit i ka prerë rrugën një dhelpër. Fatmirësisht nuk ka pasur viktima. Identiteti i shoferit që drejtonte mjetin nuk dihet ende. Argjirolajm.net sjell foto nga vendi i ngjarjes.