Rama ‘dush’ me ujë të ftohtë deputetëve të tij: Do humbasim pushtetin nëse vazhdojmë kështu, të iki çdo njeri që s’bën punën


Na ndiqni në Facebook, Instagram dhe Youtube:
  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube

Ditën e sotme në selinë e PS-së u mblodh grupi i socialistëve, ku i pranishëm ishte edhe kryetari i Partisë dhe kryeministri Edi Rama.

Ai tregua i ashpër ndaj grupit të tij të deputetëve.

“Proces zgjedhjesh ndryshe nga të tjerët, takime në çdo organizatë. Nëse vazhdojmë kështu do të humbasim pushtetin,”-mësohet se ka thënë Rama.

Në vjeshtë të këtij viti socialistët do të zgjedhin drejtuesit e rinj të partisë nëpër organizata.